Prípravné zápasy našich mužstiev 2017-2018

Prípravné zápasy 2017/2018

A-mužstvo: 

4.2.2018 (14 00 hod.v Poprade Veľkej)

FK Hranovnica-TJ Družstevník Spišské Bystrě 7:4 (2:1)

Góly:Domino Mičko 2,Marek Filo, Marcel Pekarčik

Zostava:Ján Bendík-Marian Šimonovič,Marek Knežnik,Jozef Šebest,Peter Olexa-Marek Filo,Adam Jakubčo,Vladimír Oravec,Marek Orolin-Milan Ujčík,Domino Mičko
Striedali:Pavol Herák,Marcel Pekarčik,Peter Pavličko,Bohumil Jeník,Peter Pavličko

11.2.2018 - Turnaj Aréne Poprad - 4.miesto

24.2.2018 (v Spišskom Štvrtku)

OFK Spišský Štvrtok -TJ Družstevník Spišské Bystré 4:5 (4:1)

Góly:Domino Mičko 2, Vladimír Oravec, Marian Šimonovič, Patrik Jakubčo

Zostava:Ján Bendík-Marian Šimonovič, Adam Fris,Pavol Herák,Peter Olexa,Vladimír Oravec, Miloš Mičko,

Adam Jakubčo,Jozef Šebest,Patrik Jakubčo,Domino Mičko

Striedali:Milan Ujčik, Miroslav Lopuch,Marek Jačisko

2.-4.3.2018- Sústredenie vo Vysokých Tatrách 

2.3.2018 ( v Poprade Veľkej ) o 18 00 hod.

TJ Družstevník Spišské Bystré-ŠK Štrba 5:10 (2:4)
Góly:Domino Mičko 3,Adam Jakubčo,Patrik Jakubčo

Zostava:Ján Bendik (60.minúty Marek Orolin)-Marian Šimonovič,Jaroslav Dragoš,Pavol Herák,Ľubomír Králik-Vladimír Oravec,Miloš Mičko,Peter Olexa,Adam Jakubčo-Domino Mičko,Patrik Jakubčo
Náhradníci: Marek Orolin,Jozef Šebest

4.3.2018

OFK Veľký Slavkov-TJ Družstevník Spišské Bystré 3:3 (0:0)
Góly:Vladimír Oravec 2 ,Domino Mičko

Zostava:Lukáš Cihoň-Jaroslav Dragoš,Marián Šimonovič,Ľubomír Králik,Pavol Herak-Vladimír Oravec,Miloš Mičko,Peter Olexa,Adam Jakubčo-Domino Mičko,Patrik Jakubčo
Náhradníci : Jozef Šebest,Silvo Karško

10.3.2018 

TJ Tatran Liptovská Teplička-TJ Družstevník Spišské Bystré 1:2 (1:1)
Góly:Domino Mičko, Peter Olexa
Zostava:L.Cihoň-J.Dragoš,A.Fris,M.Šimonovič,P.Herák-V.Oravec,M.Mičko,P.Olexa,A.Jakubčo-P.Jakubčo,D.Mičko
Náhradnici:
M.Knežnik,J.Šebest,F.Barilla,M.Orolin,Ľ.Jurčo,M.Ujčik

17.3.2018 

TJ Baník Hôrka-TJ Družstevník Spišské Bystré

25.3.2018 

TJ Družstevník Spišské Bystré-ŠK Zemedar Poprad Stráže

Starší žiaci U15:

30.12.2017 

TJ Družstevník Spišské Bystré-OFK Vikartovce 25:3

7.1.2018 

OFK Vikartovce-TJ Družstevník Spišské Bystré 5:12 (3:8)

Zostava:Pavol Šeleng-Peter Fajtl,Samuél Švagerko,Peter Pavličko,Bohumil Jenik,             Alexandra Pitoňáková,Ján Lipták Sebastián Pitoňák,Simeon Krajč,Šimon Šedivý,Radovan Rodak, Patrik Švagerko

Góly:Peter Pavličko 4 ,Peter Fajtl 3,Šimon Šedivý 2, Bohumil Jeník, Sebastian Pitoňák ,Švagerko

10.1.2018

TJ Družstevník Spišské Bystré-FK 1931 Hranovnica 10:11(5:4)

Zostava:Pavol Šeleng-Kevin Mižigar,Alexandra Pitoňáková, Peter Fajtl, Kristian Orolin, Bohumil Jeník , Matej Krajč, Simeón Krajč, Samuél Švagerko,Patrik Švagerko,Ján Liptak, Radovan Rodak, Sebastian Pitoňak,Šimon Šedivý,Peter Pavličko,

Góly:Peter Fajtl 2,Radovan Rodak 3,Alexandra Pitoňáková,Bohumil Jenik,Peter Pavličko 2,Kristian Orolin

 

24.3.2018 - Turnaj Aréna Poprad

 

 

Prípravka U11:

30.12.2017 

TJ Družstevník Spišské Bystré-TJ Baník Hôrka 22:4

Zostáva domáci :T. Kostolnik, P. Fajtl, M. Vitko, T. Mirko, J. Vitko, A. Lopušek,S.Ujčík D. Orolin, V. Lopuch,A.Lopuch, D. Lopuch

3.1.2018 

TJ Družstevník Spišské Bystré-OFK Vikartovce 11:9 (3:5)

Zostava:Viktória Orolinová-Vratko Lopuch,Michal Vitko,Ján Vitko,David Orolin,Tobias Ján Mirko,Tamara Laučaková,Michaela Šelengová,Patrik Fajtl,Adrian Lopuch,Samuel Ujčík,Dominik Bednár,Adam Lopušek,Denis Lopuch

13.1.2018 

 TJ Družstevník Spišské Bystré-TJ Tatran Ľubica 20:7

Zostava domáci :.P.Fajtl, D. Bednar, A Lopušek, T. Mirko, V. Lopuch, J. Vitko, M. Vitko, D. Orolin, S. Ujčík, F. Kolbasky, A. Lopuch, D. Lopuch,

20.1.2018

TJ Družstevník Spišské Bystré-TJ Štart Hrabušice 12:20 (6:7)

Zostava domáci :T. Kostolnik,V. Lopuch, A.Lopuch, D. Lopuch, D. Andraši, A. Lopušek, S. Ujčík, F. Kolbasky, T. Mirko, M. Vitko, T. Lavcakova, M. Šelengova, D. Orolin, P. Fajtl,

27.1.2018 TJ Družstevník Spišské Bystré-FAM Poprad 7:7

Zostava TJ Družstevník Spišské Bystré 
Tobias Kostolník-Vratko Lopuch, Michal Vitko, Ján Vitko, Samuél Ujčík, Adam Lopušek, Adian Lopuch, Denis Lopuch,Patrik Fajtl, Viktória Orolinová, Mario Lešundak,Tobias Ján Mirko

27.1.2018

 TJ Družstevník Spišské Bystré-TJ Tatran Liptovská Teplička 6:4

Zostava TJ Družstevník Spišské Bystré 
Tobias Kostolník-Vratko Lopuch, Michal Vitko, Ján Vitko, Samuél Ujčík, Adam Lopušek, Adian Lopuch, Denis Lopuch,Patrik Fajtl, Viktória Orolinová, Mario Lešundak,Tobias Ján Mirko